Medarbetare

Inom TAM Group finns en unik, samlad kompetens inom fastighets- och stadsutveckling. Klicka på respektive medarbetare för att läsa mer om våra bakgrunder.


Anders Atterström

Fastighetstekniker – teknisk drift och fastighetsunderhåll, Nacka Strand

Felanmälan: 08 718 11 19



Andreas Philipson

Vd och grundare TAM Group

Mobil: +46 (0)70 209 77 60
andreas.philipson@tamgroup.se



Anna K Johansson

Projektledare TAM Retail

Mobil: +46 (0)702 74 99 66
anna.johansson@tamgroup.se



Anna Mrnjavac

Projektledare TAM Retail Malmö
Mobil: +46 (0) 70 410 47 47
anna.mrnjavac@tamgroup.se



Charlotta Rosén

Vd och partner TAM Hood Consulting

Mobil: +46 (0)70 249 98 37
charlotta.rosen@tamgroup.se



Charlotte Sahlén Johanson

Projektledare och kontorsansvarig TAM Retail Göteborg
Mobil: +46 (0)70-22 77 022
charlotte.sahlenjohanson@tamgroup.se



Christer Danielsson

Fastighetstekniker – teknisk drift och fastighetsunderhåll, Nacka Strand

Felanmälan 08 718 11 19



Christina Wahlstedt

Kommersiell förvaltare – kontraktsfrågor kontor och bostäder, Nacka Strand

Mobil +46 (0) 72 576 28 05

tina.wahlstedt@tamgroup.se



Elina Kronqvist

Projektledare TAM Group
Mobil: +46 (0) 70 276 95 89
elina.kronqvist@tamgroup.se



Frank Liestam

Teknisk förvaltare – löpande tekniska förvaltningsfrågor, Nacka Strand
Mobil +46 (0)72 562 56 76

frank.liestam@tamgroup.se



Henrik Hallberg

Projektledare TAM Retail
Mobil: +46 (0) 722-094301
henrik.hallberg@tamgroup.se



Jens Lindgren

Projektledare TAM Retail Göteborg
Mobil: +46 (0) 733 98 33 90
jens.lindgren@tamgroup.se



Jens Persson

Projektledare TAM Retail Malmö

Mobil: +46(0)702 17 71 65

jens.persson@tamgroup.se



Magnus Lundgren

Vd och partner TAM Retail

Mobil: +46 (0)708 99 22 33
magnus.lundgren@tamgroup.se



Mats Gabrielson

Projektledare TAM Group
Mobil: +46 (0)72 504 04 88
mats.gabrielson@tamgroup.se



Mats Nilsson

Hyresgästfrågor Nacka Strand

Mobil: +46 (0)70-510 02 00
mats.nilsson@tamgroup.se



Owe Löfquist

Vd/ TAM Asset Management/förvaltningschef Nacka Strand

Mobil: +46 (0)706 78 33 64
owe.lofquist@tamgroup.se



Philip Kouvatsis

Analytiker TAM Group
Mobil: +46 (0)70 176 12 54
philip.kouvatsis@tamgroup.se



Pia Odemyr

Kontorsansvarig
Telefon: +46 (0)8-5180 12 53
pia.odemyr@tamgroup.se



Robert Strandberg

Vd och partner TAM Retail Malmö

Mobil: +46(0)705 94 96 24
robert.strandberg@tamgroup.se



Thomas Näslund

Projektledare TAM Retail

Mobil: +46 (0)709 44 75 86
thomas.naslund@tamgroup.se



Ulrika Bengtsson

Biträdande Projektledare TAM Retail
Mobil: +46 (0) 72-502 22 63
ulrika.bengtsson@tamgroup.se