Medarbetare

Inom TAM Group finns en unik, samlad kompetens inom fastighets- och stadsutveckling. Klicka på respektive medarbetare för att läsa mer om våra bakgrunder.


Anders Atterström

Fastighetstekniker – teknisk drift och fastighetsunderhåll, Nacka Strand

Felanmälan: 08 718 11 19



Andreas Philipson

Vd och grundare TAM Group

Mobil: +46 (0)70 209 77 60
andreas.philipson@tamgroup.se



Anna Edlund

Projektledare, TAM Retail Malmö
Mobil: +46 (0) 73 801 06 15
anna.edlund@tamgroup.se



Anna K Johansson

Projektledare TAM Retail

Mobil: +46 (0)70 274 99 66
anna.johansson@tamgroup.se



Anna Zdrilic

Projektledare TAM Retail Malmö
Mobil: +46 (0) 70 410 47 47
anna.zdrilic@tamgroup.se



Carl Johansson

Projektledare och operativ chef TAM Retail Stockholm
Mobil: +46 (0)70 379 76 94
carl.johansson@tamgroup.se



Charlotta Rosén

Vd och partner TAM Hood Consulting

Mobil: +46 (0)70 249 98 37
charlotta.rosen@tamgroup.se



Charlotte Sahlén Johanson

Projektledare och operativ chef TAM Retail Göteborg
Mobil: +46 (0)70-22 77 022
charlotte.sahlenjohanson@tamgroup.se



Christer Danielsson

Fastighetstekniker – teknisk drift och fastighetsunderhåll, Nacka Strand

Felanmälan 08 718 11 19



Christina Wahlstedt

Kommersiell förvaltare – kontraktsfrågor kontor och bostäder, Nacka Strand

Mobil +46 (0) 72 576 28 05

tina.wahlstedt@tamgroup.se



Christoffer Rodin

Vd TAM Asset Management/Förvaltningschef Nacka Strand
Mobil: +46 (0)72 238 16 76
christoffer.rodin@tamgroup.se



Elina Thunberg

Projektledare TAM Group
Mobil: +46 (0) 70 276 95 89
elina.thunberg@tamgroup.se



Georg Belessis

Teknisk förvaltare – löpande tekniska förvaltningsfrågor, Nacka Strand
Mobil +46 (0)73 922 04 52
georg.belessis@tamgroup.se



Henrik Hallberg

Projektledare TAM Retail
Mobil: +46 (0)72 209 43 01
henrik.hallberg@tamgroup.se



Jens Persson

Projektledare TAM Retail Malmö

Mobil: +46(0)70 217 71 65

jens.persson@tamgroup.se



Magnus Lundgren

Vd TAM Retail, partner och styrelseledamot TAM Group

Mobil: +46 (0)70 899 22 33
magnus.lundgren@tamgroup.se



Mats Gabrielson

Projektledare TAM Group
Mobil: +46 (0)72 504 04 88
mats.gabrielson@tamgroup.se



Nicole Hjertstedt

Projektledare TAM Retail 
Mobil: +46 (0)72 249 59 66
nicole.hjertstedt@tamgroup.se



Nina Björstrand

Hållbarhets Strateg TAM Group
Mobil: +46 (0) 70 540 54 61
nina.bjorstrand@tamgroup.se



Owe Löfquist

Ordf. TAM Asset Management/senior rådgivare Nacka Strand

Mobil: +46 (0)70 678 33 64
owe.lofquist@tamgroup.se



Philip Kouvatsis

Senior Analytiker TAM Group
Mobil: +46 (0)70 176 12 54
philip.kouvatsis@tamgroup.se



Robert Strandberg

Vice vd och partner TAM Retail

Mobil: +46(0)70 594 96 24
robert.strandberg@tamgroup.se



Stina Oja

Senior Projektutvecklare
Mobil: +46 (0) 70 625 64 24
stina.oja@tamgroup.se



Susanne Pollack

Operativ chef TAM Group
Mobil: +46 (0)70 550 54 65
susanne.pollack@tamgroup.se



Thomas Näslund

Projektledare TAM Retail

Mobil: +46 (0)70 944 75 86
thomas.naslund@tamgroup.se



Ulrika Bexell

Mobile: +46 (0) 70 927 60 53
ulrika.bexell@tamgroup.se



Veronica Sandström

Projektledare TAM Group
Mobil: +46 (0)70 797 57 17
veronica.sandstrom@tamgroup.se